Skip to main content

DiscoverEU

Tev ir 18 gadi un tu dzīvo programmas “Erasmus+” valstī? Ir laiks paplašināt savu komforta zonu.

#DiscoverEU foto un video konkurss – noteikumi

Piedalies DiscoverEU konkursā un iegūsti iespēju saņemt lieliskas balvas!

Kā notiek konkurss?

Konkurss norisināsies no 2022. gada 15. jūlija līdz 15. oktobrim, un katru mēnesi tas būs veltīts citam tematam.

Lai piedalītos konkursā, rīkojies šādi.

  1. Uzņem fotogrāfiju vai nofilmē īsu video (ne garāku kā 15 sekundes) un publicē to savā Instagram kontā (pārliecinies, ka tavs konts ir publiski pieejams).
  2. Neaizmirsti pievienot tēmturus #DiscoverEU un #Competition!
  3. Fotogrāfijā vai sociālā medija ierakstā atzīmē Eiropas Jaunatnes Instagram kontu @european_youth_eu.
  4. Aizpildi piekrišanas veidlapu: https://youth.europa.eu/discovereu/competition/consent 
  5. Palūdz draugiem, lai viņi tavu foto vai video atzīmē ar “patīk”.

Fotoattēlus un videoklipus pirms publicēšanas Eiropas Jaunatnes portālā pārbauda moderators. Darba nedēļas laikā šī pārbaude parasti notiek 24 stundu laikā. Nedēļas nogalē publicētus foto/video moderators pārbauda pirmdienās.

Ja tavas fotogrāfijas un videoklipi atbildīs iepriekš minētajiem kritērijiem, tu vari kļūt par vienu no #DiscoverEU konkursa mēneša uzvarētājiem.

Kā tiks atlasīti uzvarētāji?

Konkursā var piedalīties tikai jaunieši, kas pieteikušies kādai no #DiscoverEU kārtām 2018., 2019., 2021. un 2022. gadā (atlasītie un neatlasītie dalībnieki).

Katru mēnesi 20 populārākie ieraksti, kas visvairāk reižu atzīmēti ar “patīk”, iekļūs nākamajā konkursa kārtā. Pēc tam žūrija profesionālu fotogrāfu un sociālo tīklu ekspertu sastāvā atlasīs maksimums piecus labākos fotoattēlus/videoklipus. Vērtēta tiks vizuālā oriģinalitāte un radošums.

Katru mēnesi tiks izraudzīti ne vairāk kā pieci uzvarētāji.

Ar mēneša uzvarētājiem sazināsies aģentūra ICF Next, kas šo konkursu pārvalda Eiropas Komisijas vārdā. Dalībniekiem ir rūpīgi jāseko saviem ienākošajiem ziņojumiem un septiņu darba dienu laikā jāatbild uz ICF Next sūtīto ziņojumu. Ja no izraudzītā uzvarētāja atbilde netiks saņemta, viņa vietā atlasīs citu dalībnieku. Pēc tam uzvarētāju vārdi tiks publiskoti šādās sociālo tīklu platformās: Facebook, Twitter un Instagram.

Kādas ir balvas?

Katrs uzvarētājs saņems balvu 100 eiro vērtībā.

Uzvarētāju vārdi tiks paziņoti Eiropas jaunatnes Twitter, Facebook un Instagram kontos.

Atceries...

Esi oriģināls! Tev jābūt vienīgajam(-ai) iesniegtā fotoattēla/videoklipa autoram(-ei) un vienīgajam(-ai) ar šiem attēliem saistīto autortiesību turētājam(-ai).

Palūdz atļauju! Nefotografē un nefilmē personas bez viņu piekrišanas. Fotogrāfijās esošie bērni nedrīkst būt atpazīstami.

Nepārcenties ar attēlu rediģēšanu! Vari apgriezt fotoattēlu malas, veikt krāsu korekcijas un nelielus retušējumus. Nav ieteicams izmantot specefektus, ar datoru ģenerētus attēlus un veikt citus būtiskus labojumus.

Esi piesardzīgs! Neapdraudi sevi un citus, uzņemot foto vai video.

Vari iesniegt tik daudz fotogrāfiju/videoklipu, cik vien vēlies. Tomēr atceries, ka vari iegūt tikai vienu DiscoverEU balvu.

Publicētos fotoattēlus/videoklipus jebkurā brīdī vari dzēst. Šādā gadījumā tavs foto/video tiks izņemts no Eiropas Jaunatnes portāla. Ja vēlies lai tavs ieraksts tiktu izņemts no portāla, vari arī sazināties ar portāla administrāciju.

Mums ir tiesības diskvalificēt jebkuru fotoattēlu/videoklipu, ja mums ir iemesls uzskatīt, ka tas nav iesniegts saskaņā ar noteikumiem vai ir pretrunā tiem.

Piedaloties DiscoverEU konkursā, tu atļauj Eiropas Komisijai tavus fotoattēlus/videoklipus izmantot publicitātes un saziņas vajadzībām.

Šo popularizēšanas darbību nekādā veidā nesponsorē, neatbalsta un nepārvalda Instagram, un tā arī nekādā veidā nav saistīta ar šo platformu. Dalībnieki atbrīvo Instagram no jebkādas atbildības saistībā ar šo konkursu.

Organizators patur tiesības grozīt vai aizstāt balvas, kas tiek piedāvātas konkursa ietvaros, un/vai vajadzības gadījumā mainīt konkursa noteikumus bez iepriekšēja brīdinājuma.

Iesniedzot attēlu šim konkursam, dalībniekam būs jāaizpilda veidlapa, kurā skaidri jānorāda piekrišana noteikumiem, — bez tās dalība konkursā nebūs iespējama.

Noteikumu pilnā versija atrodama šeit. Ja gribi uzzināt vairāk par to, kā tiek izmantoti tavi persondati, izlasi paziņojumu par privātumu.