Fotosoutěž #EUSolidarityCorps na téma „Můj nejsilnější zážitek v Evropském sboru solidarity“

Zúčastněte se fotografické soutěže Evropského sboru solidarity a získejte balíček s propagačními materiály. Téma 13. kola soutěže zní:

Můj nejsilnější okamžik během působení ve Sboru při práci s dětmi

Jak fotky sdílet?

  1. Předpokládáme, že jste zaregistrovaní na stránkách Evropského sboru solidarity v rámci Evropského portálu pro mládež.
  2. Přihlaste se pod svým uživatelským jménem.
  3. Nahrát můžete až 5 fotek. U každé krátce uveďte, proč pro vás představují onen nejsilnější okamžik během práce s dětmi v rámci projektu Evropském sboru solidarity.
  4. Ujistěte se, že všechny osoby zobrazené na fotografii souhlasí s jejím zveřejněním.
  5. Fotografie by měly vystihovat hodnoty, myšlenku a ducha Evropského sboru solidarity v rámci aktivit realizovaných od 7. prosince 2016.

Soutěže se mohou zúčastnit mladí lidé ve věku od 18 do 31 let, kteří již v rámci Evropského sboru solidarity působili jako dobrovolníci a jsou tedy zaregistrováni na portálu sboru.

Každý měsíc bude vybráno až pět výherců, kteří získají balíček propagačních materiálů sboru a poukaz v hodnotě 100 eur. Kromě toho vybereme každý měsíc jednu fotografii, která bude vyhlášena za hlavního vítěze. Autor(ka) této vítězné fotografie získá jízdenku Interrail, kterou lze využít na cestování vlakem až do sedmi destinací v EU během maximálně jednoho měsíce. Alternativou je poukázka ve stejné hodnotě.

Podělte se s námi o své zkušenosti a zážitky, které jste během působení ve sboru získali, a můžete se stát jedním z výherců.

Třinácté kolo fotosoutěže #EUSolidarityCorps začíná 1. září 2020!

Úplné znění podmínek soutěže

Nejnovější příležitosti v Evropském sboru solidarity

Nejnovější zprávy