Skip to main content

/ an Liotuáin

An bhfuil cónaí ort in an Liotuáin agus/nó an bhfuil náisiúntacht Liotuánach agat? Ar an leathanach seo, tiocfaidh tú ar dheiseanna breise chun obair dheonach a dhéanamh sa tír sin nó ar an leibhéal idirnáisiúnta.

Opportunities to volunteer in Lithuania

Several regional, national and international programmes propose opportunities to volunteer abroad. You will find some of them here.

Programmes

Jaunimo savanoriška tarnyba

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms 14–29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val. per mėnesį savanoriauja pasirinktoje organizacijoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis. JST programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. 

More information and organisations active in this field

Savanorystės užsienyje duomenų bazė

Čia rasi galimybes savanoriauti užsienyje įvairiose programose.

Interesting links

Savanorystė – puikus „apšilimas“ prieš studijų metus

10 mėnesių savanorystę Slovakijoje pasirinkusi Ieva Rakauskaitė teigia, jog gap year‘as – tai laikas, kai turi galimybę atrasti, kas tau patinka, atkapstyti stipriąsias puses, pamatyti save nepažįstamoje aplinkoje ar išsiaiškinti, kur jautiesi geriau – Lietuvoje ar užsienyje.