Skip to main content

#ErasmusDays 2022

poslední aktualizace středa, 03/08/2022

Akce #ErasmusDays 2022 se bude konat ve dnech 13., 14. a 15. října po celé Evropě i ve světě!

Akce #ErasmusDays 2022 proběhne ve dnech 13., 14. a 15. října po celé Evropě i ve světě! Dny programu Erasmus jsou mezinárodní akcí s velmi jednoznačným cílem: propagovat během uvedených tří dnů evropské hodnoty, upozornit na výhody mobility a výsledky projektů programu Erasmus+ a zvýšit jeho viditelnost mezi občany, zúčastněnými stranami, tvůrci politik a také ve sdělovacích prostředcích.

Vloni proběhlo během #ErasmusDays celkem 5 670 akcí, které se konaly v 67 zemích.

V roce 2022 jsou Dny programu Erasmus organizovány také s ohledem na 35leté výročí existence programu a v kontextu Evropského roku mládeže pod mottem „Sdílíme evropské hodnoty s mládeží již 35 let a hodláme tak činit i v budoucnu.“

Organizace mohou pořádat akce různé velikosti, a to jak fyzicky, tak online. Akci je třeba zaregistrovat na adrese www.erasmusdays.eu. Může jít o výstavu, koncert, soutěž, seminář, networkingovou akci, dny otevřených dveří, distribuci dokladů Europass – Mobilita, akci online atp. Registrací se akce zviditelní nejen na dané internetové stránce, ale díky hashtagu #ErasmusDays i na sociálních sítích.

Chtěli bychom vám předem poděkovat za spolupráci, neboť klíčem k úspěchu tohoto šestého ročníku Dnů programu Erasmus na evropské i mezinárodní úrovni je právě společné úsilí všech národních agentur.