Aktualitātes

Prieks tevi šeit redzēt! Vai jau dzirdēji jaunumus? Esam izziņojuši Eiropas Jaunatnes nedēļu 2021. No 24. līdz 30. maijam visā Eiropā tiks rīkoti dažādi aizraujoši pasākumi un iedvesmojošas tikšanās, kuru vadmotīvs būs “Mūsu nākotne mūsu rokās”. Lēmumi, ko pieņemam šodien, ietekmē to, kā dzīvosim rīt: tavos spēkos ir izvirzīt tālejošus mērķus un atbalstīt iniciatīvas, kas palīdzēs veidot labāku nākotni. Turklāt šogad mēs uzsākam arī jaunās ES jaunatnes programmas 2021.–2027. gadam. Jaunā programma “Erasmus+” un Eiropas Solidaritātes korpuss ikvienam sniedz iespēju aktīvāk iesaistīties sabiedrības dzīvē, atbalstīt “zaļās” iniciatīvas, pilnveidot savas digitālās prasmes, lai labāk sagatavotos nākotnes izaicinājumiem, un kļūt atvērtākam pret daudzveidību.

Vai vēlies uzzināt vairāk par jaunām ES finansējuma iespējām vai izteikties par sev svarīgiem procesiem? Piedalies pasākumos un diskusijās un izmanto izdevību runāt par jautājumiem, kuri tev šķiet pieminēšanas vērti!

Kāpēc “Mūsu nākotne mūsu rokās”?

Vai tev šķiet, ka jauniešiem vajadzētu aktīvāk iesaistīties labākas rītdienas veidošanā? Vai tu gribētu, lai dzīvojam iekļaujošākā sabiedrībā? Vai vide ir tev aktuāla tēma? Ir svarīgi izveidot telpu, kur vari izteikt savas domas un uzzināt par jaunām iespējām un veidiem, kā sniegt jēgpilnu ieguldījumu sabiedrības dzīvē. Kā nekā tava nākotne ir tavās rokās.

Kas ir Eiropas Jaunatnes nedēļa?

Eiropas Jaunatnes nedēļa ir lieliska izdevība apspriest jauniešiem svarīgus tematus, izplatīt informāciju par ES piedāvātajām iespējām jaunatnes jomā un dalīties ar veiksmes stāstiem. Šī ir svarīgākā jauniešu un jaunatnes nozares pārstāvju tikšanās Eiropas līmenī.

Kas organizē Eiropas Jaunatnes nedēļu?

Galvenie Eiropas Jaunatnes nedēļas organizatori ir valsts aģentūras, kas īsteno Erasmus+” un Eiropas Solidaritātes korpusu, un tīkls “Eurodesk”. 2021. gada Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumi galvenokārt norisināsies valstu līmenī un tiešsaistē.

Kā piedalīties?

Informāciju par tuvākajā apkaimē plānotajiem pasākumiem meklē šajā lapā! Pasākumi tiek pievienoti pakāpeniski. Ja vēl pagaidām neatrodi nevienu pasākumu savā reģionā, ienāc atkal vēlāk! Esi lietas kursā!

Pasākumi un aktivitātes

825 Pasākumi
31 Valsts
135974 Dalībnieki