Skip to main content

Saziņa ar mums

Eurodesk

Ja vēlies ar mums sazināties saistībā ar Eiropas jaunatnes portālu, noklikšķini uz saites “Jautā”, kas atrodas šīs lapas apakšā, vai uz katrā lapā atrodamās pogas. Kad būsi aizpildījis veidlapu, tā tiks aizsūtīta “Eurodesk” organizācijai tajā valstī, uz kuru attiecas tavs jautājums vai komentārs. Viņi centīsies tev atbildēt trīs darbdienu laikā, tāpēc, ja atbildi šai laikā nesaņem, sazinies ar viņiem vēlreiz, jo varbūt radusies tehniska problēma.

.

.

 

Vari sazināties arī ar centrālo informatīvo dienestu “Europe Direct”. Viņi var piedāvāt:

  • tūlītēju atbildi uz vispārīgiem jautājumiem par ES;
  • norādes, kur vislabāk var atrast informāciju vai saņemt padomu un kontaktinformāciju (ES, valsts vai vietējā līmenī);
  • informāciju, kādas ir tavas tiesības un iespējas, ko tev garantē ES pilsonība, un kā tās izmantot (uzturēšanās atļaujas saņemšana vai diplomu atzīšana citā ES valstī, sūdzības par bīstamām precēm u.c.);
  • specifiskāku informāciju (ja nepieciešama);
  • dažu ES publikāciju bezmaksas piegādi pa pastu.

 

Ar viņiem var sazināties, zvanot uz numuru 00-800-6-7-8-9-10-11 jebkurā vietā ES*, vai uz +32 (0)2-299-96-96 (tiek piemēroti standarta zvanu tarifi). Zvanus pieņem darbdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 pēc Viduseiropas laika, un varat runāt jebkurā oficiālajā ES valodā.

 

Ar šo dienestu var sazināties arī pa e-pastu, tīmekļa tērzēšanu vai caur “Europe Direct” centru tavā valstī (visa informācija atrodama “Europe Direct” tīmekļa vietnē, uz kuru ir dota saite šīs lapas apakšā).

 

*Daži mobilā tālruņa operatori vai alternatīvi operatori nepiedāvā savienojumu ar 00-800 numuriem vai iekasē nelielu maksu. Tev var būt jāmaksā arī tad, ja zvani no telefona kabīnes, kopmītnes vai viesnīcas.

 

 

Saites:

Eiropas jaunatnes portāls: “Jautā!”

“Europe Direct” tīmekļa vietne