Skip to main content

Susisiekite su mumis

Eurodesk

Jei norite kreiptis į mus kokiu nors su Europos jaunimo portalu susijusiu klausimu, spustelėkite nuorodą „Klauskite“ šio puslapio apačioje arba mygtuką, kuris pateikiamas kiekviename puslapyje. Kai užpildysite formą, ji bus išsiųsta su jūsų klausimu arba pastaba susijusios šalies organizacijai „Eurodesk“. Ji turėtų atsakyti per tris darbo dienas, taigi, jei per tiek laiko negausite atsakymo, kreipkitės dar kartą, nes gali būti, kad kilo techninių problemų.

.

.

Taip pat galite kreiptis į centrinę „Europe Direct“ informacijos tarnybą. Ji gali suteikti šias paslaugas:

  • iš karto atsakyti į bendro pobūdžio klausimus apie ES;
  • nurodyti geriausius informacijos ar patarimų šaltinius ir kontaktinę informaciją (ES, nacionalinio ar vietos lygmens);
  • pateikti informacijos apie jūsų, kaip ES piliečio, teises ir galimybes ir apie tai, kaip jomis naudotis (pvz., kaip gauti leidimą gyventi arba ką daryti, kad jūsų kvalifikacija būtų pripažinta kitoje ES šalyje, kaip teikti skundą dėl nesaugių prekių ir t. t.);
  • pateikti labiau specializuotos informacijos (jei reikėtų);
  • nemokamai paštu atsiųsti tam tikrus ES leidinius.

 

Į šią tarnybą galite skambinti numeriu 00 800 67 89 10 11 iš bet kurios ES* vietos arba numeriu +32 (0)2 299 96 96 (taikomi standartiniai telefono mokesčių tarifai). Skambinti galite darbo dienomis nuo 9.00 iki 18.00 val. (Vidurio Europos laiku) ir kalbėti bet kuria oficialiąja ES kalba.

 

Be to, galite rašyti šiai tarnybai e. laišką, susisiekti su ja naudodamiesi interneto pokalbio paslauga arba kreiptis į „Europe Direct“ centrą savo šalyje. Visą informaciją rasite „Europe Direct“ interneto svetainėje (žr. nuorodą puslapio apačioje).

 

*Kai kurie mobiliųjų telefonų ar kiti operatoriai nesuteikia galimybės naudotis numeriais, prasidedančiais 00 800, arba gali nustatyti minimalų mokestį. Mokestis gali būti imamas ir už skambučius iš telefono automatų arba jaunimo nakvynės namų bei viešbučių.

 

 

Susijusios nuorodos:

Europos jaunimo portalas. „Klauskite“

Tarnybos „Europe Direct“ interneto svetainė