Skip to main content

Bizimle Bağlantı Kurun

Heberger image

Herhangi bir sebeple Avrupa Gençlik Portalı ile ilgili bizimle irtibata geçmek isterseniz, bu sayfanın alt kısmındaki veya her sayfanın alt kısmındaki “Bir Soru Sorun” düğmesine tıklayınız. Formu doldurduğunuzda formunuz, sorunuzun veya yorumunuzun ilgili olduğu ülkedeki Eurodesk organizasyonuna gönderilecektir. Oradaki yetkililer üç iş günü içinde sizi yanıtlama amacını taşırlar, söz konusu zaman dilimi içinde bir cevap alamazsanız teknik bir hata olabileceğini göz önüne alıp lütfen tekrar bağlantı kurunuz.

.

.

Ayrıca Europe Direct merkez bilgilendirme servisiyle de temasa geçebilirsiniz. Servis yetkilileri:

  • AB ile ilgili genel sorularınıza hızlı yanıt verebilir
  • (AB, ulusal veya yerel seviyede) bilgi/tavsiye kaynaklarına ve irtibat detaylarına yönlendirebilir
  • AB vatandaşı olarak hak ve olanaklarınız ve bunları nasıl kullanacağınız (oturma izni alma veya diğer AB ülkelerinde tanınan nitelikleriniz, güvensiz ürünlerin nasıl şikâyet edileceği, vs.) hakkında bilgi verebilir
  • (gerekirse) daha detaylı, belli amaca yönelik bilgiler sağlayabilir
  • belirli AB yayınlarına ücretsiz posta tebligatı sağlayabilirler.

 

AB* dahilinde her hangi bir yerden 00 800 6 7 8 9 10 11 numaralı telefondan veya +32 (0) 2 299 96 96 (standart telefon ücretleri uygulanır) numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Telefon hatları hafta için 09:00 ile 18:00 arası açıktır, operatörlerle herhangi resmi AB dilinde konuşabilirsiniz.

 

Ayrıca e-posta, web sohbeti aracılığı ile veya ülkenizdeki Europe Direct merkezi yoluyla irtibata geçebilirsiniz – Europe Direct web sayfasında tüm bilgiler mevcuttur (sayfanın altındaki linke bakınız).

 

*Kimi cep telefonu veya alternatif operatörler 00 800’lü numaralara erişime izin vermemekte veya cüzi bir ücret talep etmektedirler. Ayrıca, telefon kulübelerinden veya otel/yurtlardan yapılan aramalar ücretli olabilir.

 

İlgili linkler:

 

Avrupa Gençlik Portalı "Bir Soru Sorun"

Europe Direct web sitesi