Skip to main content

Võta meiega ühendust

Kui soovid meiega ühendust võtta seoses Euroopa noorteportaaliga, klõpsa palun leheküljel ülal asuval nupul „Sul on küsimusi?”. Kui täidad vormi, edastatakse see sinu küsimuse või märkusega seotud riigi Eurodeski kontaktpunktile. Vastus peaks laekuma kolme tööpäeva jooksul. Kui sa selle aja jooksul vastust ei saa, siis palun võta uuesti ühendust – tegemist võis olla tehnilise probleemiga.

Võid ka võtta ühendust ELi teabekeskusega Europe Direct. Nemad saavad

  • anda kohese vastuse ELiga seonduvatele üldistele küsimustele;
  • suunata sind parimate teabe- ja nõuandeallikate juurde ning anda vajalikud kontaktandmed (ELi, riiklikul või kohalikul tasandil);
  • anda teavet sinu õiguste ja võimaluste kohta ELi kodanikuna ning selle kohta, kuidas neid kasutada (hankida elamisluba või saada oma kutsekvalifikatsioon tunnustatud mõnes teises ELi liikmesriigis, kuidas esitada kaebust ohtlike toodete kohta jne);
  • anda (vajadusel) eriteavet;
  • saata tasuta teatavaid ELi väljaandeid.

 

Teabekeskusega saab kõikjal ELis* ühendust võtta telefoninumbril 00 800 6 7 8 9 10 11 või telefoninumbril +32 (0)2 299 96 96 (standardkõnehinnaga). Telefoniliinid on avatud tööpäevadel kl 9.00−18.00 (Kesk-Euroopa aja järgi) ning suhelda on võimalik kõigis ELi ametlikes keeltes.

Ühendust saab võtta ka e-posti, veebivestluse või Europe Directi keskuse kaudu teie riigis. Kogu asjakohase teabe leiad Europe Directi veebisaidilt (vt linki lehekülje allosas).

 

*Mõned mobiil- või muud sideoperaatorid ei võimalda juurdepääsu 00 800 numbritele või tasustavad need miinimumtasuga. Samuti võivad kõned olla tasulised helistades telefoniautomaatidest või hostelitest/hotellidest.

 

Seotud lingid

Euroopa Noorteportaal „Esita küsimus?“

Europe Directi veebisait