Skip to main content

Võta meiega ühendust

Heberger image

Kui soovid meiega ühendust võtta Euroopa noorteportaaliga seonduvates küsimustes, klõpsa palun käesoleva lehekülje allosas asuval lingil „Esita küsimus” või igal leheküljel asuval nupul. Kui täidad vormi, saadetakse see sinu küsimuse või märkusega seotud riigi Eurodeski kontaktpunktile. Nad püüavad üldjuhul vastata kolme tööpäeva jooksul. Kui sa ei saa selle aja jooksul vastust, siis palun võta nendega uuesti ühendust, sest tegemist võis olla tehnilise probleemiga.

.

.

Samuti saad võtta ühendust ELi keskse teabeteenistusega Europe Direct. Nemad saavad

  • anda kohese vastuse ELiga seonduvatele üldistele küsimustele;
  • suunata sind parimate teabe- ja nõuandeallikate juurde ning anda vajalikud kontaktandmed (ELi, riiklikul või kohalikul tasandil);
  • anda teavet sinu õiguste ja võimaluste kohta ELi kodanikuna ning selle kohta, kuidas neid kasutada (hankida elamisluba või saada oma kutsekvalifikatsioon tunnustatud mõnes teises ELi liikmesriigis, kuidas esitada kaebust ohtlike toodete kohta jne);
  • anda (vajadusel) eriteavet;
  • saata tasuta teatavaid ELi väljaandeid.

 

Nendega saab kõikjal ELis* ühendust võtta telefoninumbril 00 800 6 7 8 9 10 11 või telefoninumbril +32 (0)2 299 96 96 (standardkõnehinnaga). Telefoniliinid on avatud tööpäevadel kl 9.00−18.00 (Kesk-Euroopa aja järgi) ning küsimustele vastatakse kõigis ELi ametlikes keeltes.

 

Ühendust saab võtta ka e-posti, veebivestluse või Europe Directi keskuse kaudu teie riigis. Kogu asjakohase teabe leiad Europe Directi veebisaidilt (vt linki lehekülje allosas).

 

*Mõned mobiil- või muud sideoperaatorid ei võimalda juurdepääsu 00 800 numbritele või tasustavad need miinimumtasuga. Samuti võivad kõned olla tasulised telefoniautomaatidest või hostelitest/hotellidest helistades.

 

Lingid:

 

Euroopa noorteportaal „Esita küsimus”

Europe Directi veebisait