Skip to main content

Sīkdatnes

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu ierīcē ievietojam sīkdatnes (cookies). Lielākā daļa lielo tīmekļa vietņu dara tāpat.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat vietni. Tā šīm vietnēm palīdz zināmu laiku atcerēties jūsu darbības un iestatījumus (pieteikumvārdu, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), lai šī informācija nebūtu katrreiz jāievada no jauna, kad atgriežaties vietnē vai no vienas lapas pārejat uz citu.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Vairākās mūsu lapās tiek izmantotas sīkdatnes, lai atcerētos

  • jūsu attēlošanas iestatījumus, piemēram, pārlūkošanas valodu,
  • to, vai esat jau atbildējis uz uznirstošo aptaujas jautājumu par to, vai vietnes saturs jums noderēja (lai tad šo jautājumu vairs jums nerādītu),
  • to, vai jūs jau saņēmāt kontekstuālo ziņojumu (līdz ar to ziņojums vairs neparādīsies),
  • to, vai esat vai neesat piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes.

Šīs vietnes lapās ir daži videomateriāli, kuri anonīmi ar sīkdatnēm ievāc statistiku par to, kā jūs šeit nokļuvāt un kādus video skatījāties.

Sīkdatnes ievieto arī Europa Analytics. Tas ir Eiropas Komisijas dienests, kas analizē un novērtē, cik efektīvas ir Jaunatnes portāla lapas.

Šīs sīkdatnes nav obligātas vietnes darbībai, bet tās jums atvieglina pārlūkošanu. Šīs sīkdatnes ir iespējams izdzēst vai bloķēt, bet tādā gadījumā atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties kā nākas.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu, un dati par tendencēm pilnībā ir mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tiem mērķiem, kuri aprakstīti te.

Vai mēs izmantojam citas sīkdatnes?

Dažas lapas vai apakšvietnes izmanto citas sīkdatnes, kas nav šeit aprakstītas. Tādā gadījumā šīs sīkdatnes tiek aprakstītas atsevišķā paziņojumā. Iespējams, ka jums jāsniedz piekrišana, lai šīs sīkdatnes varētu ievietot.

Trešās puses sīkfaili

Portāla sadaļas “Discover EU” lapā https://europa/youth/discovereu/competition tiek izmantoti trešās puses sīkfaili. Sīkāka informācija par tiem atrodama te: https://www.wyng.com/privacy-policy/.

Turklāt dažās mūsu lapās vai apakšvietnēs var būt izmantoti ārēju vietņu, piemēram, Youtube, Twitter, Instagram, Facebook, pakalpojumi, kuri šīs trešo personu sīkdatnes izmanto. Vēl par šo vietņu pakalpojumos izgūtajām sīkdatnēm var uzzināt attiecīgo vietņu paziņojumā par privātumu.

Kā kontrolēt sīkdatnes

Pēc vēlēšanās varat kontrolēt un/vai izdzēst sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk, aboutcookies.org. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras jau ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.