Tutvustus

Tere tulemast kõigile! Kas lööte kaasa? Meil on rõõm kuulutada välja Euroopa noortenädal 2021! 24.–30. maini toimuvad kogu Euroopas põnevad üritused ja inspireerivad kohtumised, mis keskenduvad teemale „Meie tulevik on meie kätes“. Tulevikku luuakse just praegu ning teie võimuses on seada eesmärke ja aidata kaasa algatustele, mis aitavad maailma paremaks muuta. Sel aastal käivitame me uued ELi noorteprogrammid aastateks 2021–2027. Uus „Erasmus+“ ja Euroopa solidaarsuskorpus loovad võimaluse osaleda aktiivsemalt ühiskonnaelus, aidata kaasa roheliste eesmärkide elluviimisele, minna uutele väljakutsetele vastu heade digioskustega ning olla kaasavam ja mitmekesisusele avatum.

Kas soovid rohkem teada ELi uute rahastamisvõimaluste kohta või avaldada arvamust sinu jaoks oluliste arengute kohta? Võta osa eri üritustest ja aruteludest ning anna oma hääl asja eest, mis on seda väärt!

Mida tähendab, et „meie tulevik on meie kätes“?

Kas arvad, et noored peavad olema aktiivsemad ja tegutsema parema tuleviku nimel? Kas sulle meeldiks elada kaasavamas ühiskonnas? Kas keskkond on sinu jaoks oluline teema? Väga oluline on, et oleks olemas koht, kus saad oma arvamust avaldada ning õppida sisuka panustamise uusi viise ja võimalusi. Sest sinu tulevik on sinu kätes!

Mida kujutab endast Euroopa noortenädal?

Euroopa noortenädala raames saab arutleda mitmel noorte jaoks olulisel teemal, tutvustada võimalusi, mida EL noortevaldkonnas pakub, ning tunnustada edulugusid. See on parim võimalus osaleda Euroopa noortele suunatud üritustel.

Kes on Euroopa noortenädala korraldaja?

Euroopa noortenädala peakorraldajad on Erasmus+ ja Euroopa solidaarsuskorpuse riiklikud bürood ning Eurodeski võrgustik. 2021. aasta Euroopa noortenädal toimub peamiselt riiklikul tasandil ja veebis.

Kuidas osaleda oma kodu lähedal korraldatavatel üritustel?

Tutvu sellel lehel üritustega oma lähikonnas. Pidevalt lisatakse ka uusi üritusi. Kui sa ei leidnud praegu ühtegi oma lähikonnas toimuvat üritust, tule uuri mõne aja pärast uuesti! Püsi lainel!

Üritused

825 Üritused
31 Riigid
135974 Osalejad