Apie

Sveiki visi! Ar esate pasirengę? Džiaugiamės galėdami paskelbti 2021 m. Europos jaunimo savaitę! Gegužės 24–30 d. visoje Europoje vyks įvairūs įdomūs renginiai ir įkvepiantys susitikimai, kuriuose daugiausia dėmesio bus skiriama temai „Mūsų ateitis – mūsų rankose“. Ateitis kuriama dabar, ir jūs turite galią nustatyti tikslus bei prisidėti prie iniciatyvų, kuriomis siekiama kurti geresnę ateitį. Be to, šiais metais pradedame įgyvendinti naująsias 2021–2027 m. ES jaunimo programas! Naujoji programa „Erasmus+“ ir Europos solidarumo korpusas gali suteikti jums galimybę aktyviau dalyvauti visuomenės gyvenime, prisidėti prie žaliųjų tikslų įgyvendinimo, spręsti ateities uždavinius pasitelkiant geresnius skaitmeninius įgūdžius, būti įtraukesniems ir atviresniems įvairovei.

Norite daugiau sužinoti apie naujas ES finansavimo galimybes arba pareikšti savo nuomonę apie jums svarbius procesus? Dalyvaukite įvairiuose renginiuose bei diskusijose ir išreikškite paramą svarbiems tikslams!

Kam skirta iniciatyva „Mūsų ateitis – mūsų rankose“?

Ar manote, kad daugiau jaunuolių turėtų būti aktyvūs ir siekti kurti geresnį rytojų? Ar norėtumėte gyventi įtraukesnėje visuomenėje? Ar aplinka jums labai svarbi tema? Svarbu sukurti erdvę, kurioje būtų galima dalytis nuomonėmis ir sužinoti apie naujus būdus bei galimybes prasmingai prisidėti prie įvairių tikslų įgyvendinimo. Nes jūsų ateitis – jūsų rankose.

Kas yra Europos jaunimo savaitė?

Europos jaunimo savaitės suteikia galimybę aptarti jaunimui aktualias temas, pristatyti ES jaunimui teikiamas galimybes ir pasidžiaugti sėkmės istorijomis. Tai svarbiausias Europos jaunimui ir jaunimo sektoriui skirtas susibūrimas Europoje.

Kas organizuoja Europos jaunimo savaitę?

Pagrindiniai Europos jaunimo savaitės organizatoriai yra „Erasmus+“ bei Europos solidarumo korpuso nacionalinės agentūros ir tinklas „Eurodesk“. 2021 m. Europos jaunimo savaitės renginiai daugiausia vyks nacionaliniu lygmeniu ir internetu.

Kaip tapti šalia manęs vyksiančių renginių dalyviu?

Šiame puslapyje pasitikrinkite, kokie renginiai vyks šalia jūsų. Informacija apie renginiai pamažu pildoma. Jei nerandate jokio netoli jūsų vyksiančio renginio, grįžkite vėliau! Bendraukime!

Renginiai ir veikla

825 Renginiai
31 Šalis
135974 Dalyvių sk.