O akci

Srdečně vás vítáme na našich stránkách! Chcete vědět, co se chystá? Pak vám s radostí oznamujeme, že se bude konat Evropský týden mládeže 2021! V týdnu od 24. do 30. května bude celá Evropa dějištěm řady zajímavých a inspirujících akcí pod heslem „Budoucnost máme ve svých rukou“. Na tom, jaká bude naše budoucnost, je třeba pracovat již nyní: tím, jaké si stanovíme cíle a co aktivně děláme pro zlepšení situace. Kromě toho letos zahajujeme nové programy EU pro mládež na období 2021–2027! Nový Erasmus+ a Evropský sbor solidarity vám dá více příležitostí, jak se zapojit do společenského dění, podílet se na ekologických iniciativách, přijímat budoucí výzvy díky nově nabytým digitálním dovednostem a být inkluzivnější a otevřenější vůči rozmanitosti.

Chcete se dozvědět více o nových možnostech financování z prostředků EU nebo se vyjádřit k tomu, co je pro vás důležité? Tím, že se zúčastníte různých akcí a zapojíte do diskuse, můžete pomoct prosadit významnou věc!

Proč téma „Budoucnost máme ve svých rukou“?

Myslíte si, že by měli být mladí lidé aktivnější a že by se měli více zasazovat o lepší budoucnost? Přejete si, abychom žili v inkluzivnější společnosti? Je pro vás zásadním tématem životní prostředí? Důležité je vytvořit prostor, kde se můžete podělit o svůj názor a získat informace o nových příležitostech a způsobech, jak se smysluplně angažovat. Protože vaše budoucnost je skutečně ve vašich rukou.

Co je to Evropský týden mládeže?

Evropský týden mládeže je příležitostí diskutovat o tématech, které jsou pro mladé lidi důležité, prezentovat příležitosti EU v oblasti mládeže a propagovat úspěšné projekty. Jedná se o vrchol evropských setkání mladých lidí a odvětví, které se mládeži věnuje.

Kdo Evropský týden mládeže organizuje?

Hlavními organizátory jsou národní agentury pro Erasmus+ a Evropský sbor solidarity a síť Eurodesk. V roce 2021 se bude Evropský týden mládeže konat převážně na vnitrostátní úrovni a také online.

Jak se zúčastnit některé z akcí ve vašem okolí?

Na této stránce můžete najít akce, které se konají v okolí vašeho bydliště. Na seznam jsou postupně doplňovány další akce. Proto pokud ve svém okolí žádnou akci nenajdete, zkuste se podívat za pár dní! Sledujte další aktuality!

Akce a aktivity

825 Akce
31 Země
135974 Účastníci