Skip to main content

Europos solidarumo korpusas

GALIA VEIKTI DRAUGE.

Young person icon
Esu jaunas asmuo

Daugiau informacijos apie tai, kaip dalyvauti, užsiregistruoti ir prisijungti prie savo asmeninės paskyros.


Organisation icon
Esu iš organizacijos

Daugiau informacijos apie tai, kaip dalyvauti ir prisijungti prie organizacijų portalo.


Naudingos nuorodos

Tinklas „Eurodesk“ 

Šis tinklas skatina jaunuolius vykti į užsienį studijuoti, mokytis ir tapti aktyviais Europos piliečiais visame žemyne. 

Jį sudaro nacionaliniai koordinatoriai, palaikantys ryšius su daugiau nei 1 600 vietos informacijos teikėjų 36 Europos šalyse. 

SALTO jaunimo metodiniai centrai

Tai 6 centrų įvairiose ES šalyse grupė. Ji skatina ir remia darbą su jaunimu, rengia mokymus, priemones ir pažangiausias strategijas. Kiekvienas centras dirba konkrečioje srityje ar su konkrečiu regionu:

Europos solidarumo korpuso išteklių centras

Teikia paramą nacionalinėms agentūroms, SALTO centrams ir dotacijų gavėjams praktiniais su korpusu susijusiais klausimais.

„Youthpass“

Ši priemonė suteikia galimybę oficialiai pripažinti dalyvaujant jaunimo projektuose pasiektus bet kokio neformaliojo ir savaiminio mokymosi rezultatus (daugiau informacijos).

„Europeers“

Tai tinklas jaunuolių, kurie jau yra dalyvavę ES jaunimo programoje („Erasmus+“ ir Europos solidarumo korpuse) ir nori pasidalyti savo europine patirtimi su kitais jaunuoliais.

Europos solidarumo tinklas

Europos solidarumo tinklas (EuSN) – tai 2019 m. pavasarį sukurta jauna bendruomenė. Ją vienija bendras interesas ir vizija sukurti Europos tinklą, kuriame visi kartu siektų pagerinti jaunųjų korpuso dalyvių patirtį.