Skip to main content

Europos solidarumo korpusas

GALIA VEIKTI DRAUGE.

IT priemonė – Organizacijų portalas (PASS)

Šios priemonės paskirtis – padėti jūsų organizacijai ieškoti Europos solidarumo korpuso dalyvių ir samdyti juos planuojamai veiklai.

Jūsų organizacijai pirmiausia turi būti suteiktas leidimas pagal vieną iš ES programų, susijusių su Europos solidarumo korpusu.

Gavę leidimą, atsižvelgdami į savo organizacijos įgyvendinamą programą, pasirinkite vieną iš toliau nurodytų būdų pradėti naudotis Organizacijų portalu (PASS).

  1. Ar jūsų organizacija turi kokybės ženklą? Jei taip, darbuotojai, išvardyti sprendime suteikti kokybės ženklą, gali prie Organizacijų portalo automatiškai prisijungti naudodamiesi turima „EU Login“ paskyra. Jūsų organizacija gali savo nacionalinėje agentūroje pasiteirauti, kurie darbuotojai išvardyti tame sprendime.
  2. Ar jūsų organizacija akredituota pagal „Erasmus+“ Europos savanorių tarnybos (EST) programą? Jei taip, darbuotojai, išvardyti jos EST akreditacijoje, gali prie Organizacijų portalo (PASS) automatiškai prisijungti naudodamiesi turima „EU Login“ paskyra. Jūsų organizacija gali savo nacionalinėje agentūroje pasiteirauti, kurie darbuotojai išvardyti jos EST akreditacijoje.
  3. Ar jūsų organizacija patvirtinta pagal ES pagalbos savanorių iniciatyvą? Toks patvirtinimas reiškia, kad darbuotojams, susijusiems su ES pagalbos savanorių iniciatyva, taip pat automatiškai suteikiama prieiga prie Organizacijų portalo (PASS) naudojantis turima „EU Login“ paskyra.
  4. Ar jūsų organizacijai suteiktas leidimas pagal kurią nors iš kitų susijusių ES programų? Jei taip, privalote:

1. nuspręsti, kurie darbuotojai turėtų turėti leidimą naudotis Organizacijų portalu (PASS);

2. pateikti išsamią informaciją apie šiuos darbuotojus Europos Komisijos generaliniam direktoratui, atsakingam už organizacijos įgyvendinamą programą;

3. užtikrinti, kad kiekvienas iš šių darbuotojų turėtų savo atskirą „EU Login“ paskyrą, susietą su generaliniam direktoratui nurodytais e. pašto adresais.

Tuomet visi leidimą gavę naudotojai turėtų prisijungti prie Organizacijų portalo (PASS) naudodamiesi savo „EU Login“ paskyra ir taip sistemoje patvirtinti savo tapatumą. 
/!\ Norėdamos patvirtinti tapatumą naudodamosi „EU Login“ paskyra, organizacijos turi naudoti e. pašto adresą, susietą su jų akreditacija. 

Organizacijų portalo(PASS) 

techninė pagalba ir naudotojo vadovas

Ar jums reikia pagalbos prisijungiant prie Organizacijų portalo (PASS) ar naudojantis juo? Parsisiųskite naujausią Organizacijų portalo naudotojo vadovo (PASS) versiją. Arba prisijunkite prie Organizacijų portalo (PASS) tiesiogiai.