Skip to main content

Europos solidarumo korpusas

GALIA VEIKTI DRAUGE.

Prieš pateikiant paraišką

Tam, kad jūsų organizacija galėtų pateikti finansavimo paraišką, turite atlikti keletą parengiamųjų veiksmų. 

  1. Susipažinkite su bendruoju kvietimu teikti paraiškas ir Europos solidarumo korpuso vadovu. Vadovą turi perskaityti visi norintys pateikti paraišką. Jame išdėstytos taisyklės ir sąlygos, kurių turite laikytis norėdami gauti finansavimą ir vykdyti Europos solidarumo korpuso projektus. Kilus klausimų dėl pasirengimo, geriausia kreiptis į savo nacionalinę agentūrą. 
  2. Pasitikrinkite, ar jūsų organizacija atitinka reikalavimus. Reikalavimus atitinkančios organizacijos gali būti viešosios, privačios arba ne pelno organizacijos. Nepamirškite pasitikrinti, ar jūsų šalis įtraukta į reikalavimus atitinkančių programos šalių ir šalių partnerių sąrašą.
  3. Gaukite savo organizacijos identifikacinį numerį (OID). Užsiregistruokite specialiame organizacijų portale, kad gautumėte numerį, kurio jums ir jūsų partneriams prireiks pildant paraiškos formą. 
  4. Pateikite paraišką kokybės ženklui gauti. Tam, kad galėtumėte pateikti finansavimo paraišką, jūsų organizacijai reikia kokybės ženklo. (Solidarumo projektų atveju šis reikalavimas netaikomas.)
  5. Raskite organizaciją partnerę (jei taikoma). Daugeliu atveju tam, kad galėtumėte vykdyti korpuso veiklą, turėsite bendradarbiauti su kitos šalies organizacija. Vienas iš būdų rasti tinkamą organizaciją – ieškoti jos organizacijų duomenų bazėje.
  6. Nuspręskite dėl savo projekto. Pirma, patikrinkite, kokia savanoriška ir profesinė veikla atitinka finansavimo reikalavimus. Parenkite idėją ir projekto pasiūlymą. Patikrinkite, kokia leistina projekto trukmė ir kada galite pradėti ir baigti projektą.
  7. Išsiaiškinkite paraiškų teikimo terminą. Patikrinkite datą ir laiką, iki kurių turite pateikti elektroninę paraišką. Po nustatyto termino pateiktos paraiškos nebesvarstomos.
  8. Užpildykite paraiškos formą. Užpildykite tinkamą paraiškos formą pasirinktai krypčiai, veiklai ir finansavimo etapui. Paraiškos formai pildyti skirkite pakankamai laiko, patikrinkite, ar teisingai užpildyti visi laukeliai, ir patvirtinkite formą. Tik tuomet galite pateikti paraišką. Sėkmės!